Lovćen ubjedljiv protiv Danilovgrada

U zaostalom meču trećeg kola domaćeg šampionata, košarkaši Lovćena savladali su Danilovgrad – 107:63 (26:18, 32:7, 28:18, 21:20).

Uprkos tome što su Milutin Đukanović i Miloš Popović bili na poštedi za ovaj duel, Cetinjani su stigli do više nego ubjedjive pobjede.

Gosti iz Danilovgrada su bili konkurentni samo u prvih pet minuta, nakon čega je Lovćen pokazao da je mnogo kvalitetnija ekipa.

Domaći su u drugoj četvrtini napravili ogromnu razliku, pa su nastavak meča odigrali u dosta mirnijem ritmu, a Petar Jovanović je svim igračima pružio šansu.

Svih deset igrača koji su dobili određenu minutažu, upisali su se u listu strijelaca.

Najefikasniji je bio Mladen Grušanović sa 17, dok su po 13 postigli Đite, Knežević, Piters i Šarenac.

Kod poražene ekipe izdvojio se Vasilije Jovović sa 21 poenom.